Krzesła do salonu

Salon jest jednym z tych wnętrz, którego odpowiednia aranżacja jest niezmiernie ważna. To właśnie w pokoju dziennym zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu, spożywamy posiłki, a także przyjmujemy gości. Dlatego podczas urządzania tego pomieszczenia należy wziąć pod uwagę nie tylko najnowsze trendy, ale przede wszystkim funkcjonalność. Warto również zadbać o to, aby wnętrze nie straciło na swojej przestronności.

Żaden salon nie może obejść się bez stołu oraz krzeseł. Są to bez wątpienia najważniejsze meble w pokoju dziennym, których wygląd oraz charakter powinien harmonizować ze stylistyką mieszkania. Dostępne w naszej ofercie krzesła do salonu zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane w ten sposób, aby doskonale prezentować się zarówno w klasycznych, jak również w nowoczesnych pomieszczeniach, dodając im niepowtarzalnego charakteru, a także podkreślając ich funkcjonalność.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór krzeseł do salonu wykonanych z najwyższej jakości drewna litego, głównie bukowego oraz jesionowego. Przy ich produkcji szczególną uwagę zwrócono na to, aby wyglądały elegancko oraz reprezentacyjnie. Wśród dostępnych produktów można znaleźć zarówno krzesła do salonu o prostych, tradycyjnych formach, jak również modele o nieco bardziej wyszukanych kształtach, które mogą stanowić świetne dopełnienie wnętrza zaaranżowanego w klasycznym stylu.

Nasze krzesła do salonu są nie tylko praktyczne i eleganckie, ale również bardzo wygodne. Tapicerujemy je wysokiej jakości materiałami w szerokiej gamie kolorystycznej. Oryginalne zestawienie drewna z dekoracyjnymi tkaninami wpływa na atrakcyjność wizualną krzeseł, a także ułatwia ich dopasowanie do stołu.

Na wyróżnienie zasługują również stylowe krzesła z podłokietnikami, które doskonale spełnią swoją funkcję nie tylko w domowym salonie, ale także we wnętrzu jadalnianym, biurowym, hotelowym czy restauracyjnym. Wszystkie nasze produkty cechują się wyjątkową solidnością i są dostępne w rozmaitych rozmiarach, wzorach oraz kolorach.

Krzesło Seniorita Krzesło Seniorita
Krzesło Seniorita
Cena: 250,00 zł
szt.
  • nowość
Krzesło Rot szczebelki Krzesło Rot szczebelki
Krzesło Rot szczebelki
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Rot twarde Krzesło Rot twarde
Krzesło Rot twarde
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Teresa szczebelki
Krzesło Teresa szczebelki
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Teresa Krzesło Teresa
Krzesło Teresa
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Teresa twarde
Krzesło Teresa twarde
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Rot II Krzesło Rot II
Krzesło Rot II
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Rot Krzesło Rot
Krzesło Rot
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Rot szczebelki II Krzesło Rot szczebelki II
Krzesło Rot szczebelki II
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Ikar
Krzesło Ikar
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Rex Krzesło Rex
Krzesło Rex
Cena: 370,00 zł
szt.
Krzesło Delfin Krzesło Delfin
Krzesło Delfin
Cena: 400,00 zł
szt.
Ta strona korzysta z plików cookie.
Copyright 2015 Meble Potocki
Sklep internetowy Shoper.pl