Krzesła do salonu

Salon jest jednym z tych wnętrz, którego odpowiednia aranżacja jest niezmiernie ważna. To właśnie w pokoju dziennym zazwyczaj spędzamy najwięcej czasu, spożywamy posiłki, a także przyjmujemy gości. Dlatego podczas urządzania tego pomieszczenia należy wziąć pod uwagę nie tylko najnowsze trendy, ale przede wszystkim funkcjonalność. Warto również zadbać o to, aby wnętrze nie straciło na swojej przestronności.

Żaden salon nie może obejść się bez stołu oraz krzeseł. Są to bez wątpienia najważniejsze meble w pokoju dziennym, których wygląd oraz charakter powinien harmonizować ze stylistyką mieszkania. Dostępne w naszej ofercie krzesła do salonu zostały zaprojektowane oraz wyprodukowane w ten sposób, aby doskonale prezentować się zarówno w klasycznych, jak również w nowoczesnych pomieszczeniach, dodając im niepowtarzalnego charakteru, a także podkreślając ich funkcjonalność.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór krzeseł do salonu wykonanych z najwyższej jakości drewna litego, głównie bukowego oraz jesionowego. Przy ich produkcji szczególną uwagę zwrócono na to, aby wyglądały elegancko oraz reprezentacyjnie. Wśród dostępnych produktów można znaleźć zarówno krzesła do salonu o prostych, tradycyjnych formach, jak również modele o nieco bardziej wyszukanych kształtach, które mogą stanowić świetne dopełnienie wnętrza zaaranżowanego w klasycznym stylu.

Nasze krzesła do salonu są nie tylko praktyczne i eleganckie, ale również bardzo wygodne. Tapicerujemy je wysokiej jakości materiałami w szerokiej gamie kolorystycznej. Oryginalne zestawienie drewna z dekoracyjnymi tkaninami wpływa na atrakcyjność wizualną krzeseł, a także ułatwia ich dopasowanie do stołu.

Na wyróżnienie zasługują również stylowe krzesła z podłokietnikami, które doskonale spełnią swoją funkcję nie tylko w domowym salonie, ale także we wnętrzu jadalnianym, biurowym, hotelowym czy restauracyjnym. Wszystkie nasze produkty cechują się wyjątkową solidnością i są dostępne w rozmaitych rozmiarach, wzorach oraz kolorach.

Krzesło Delfin Fotelik Krzesło Delfin Fotelik
Krzesło Delfin Fotelik
Cena: 500,00 zł
szt.
Krzesło Jurand Krzesło Jurand
Krzesło Jurand
Cena: 480,00 zł
szt.
Krzesło Victoria Krzesło Victoria
Krzesło Victoria
Cena: 440,00 zł
szt.
Krzesło Victoria twarde Krzesło Victoria twarde
Krzesło Victoria twarde
Cena: 440,00 zł
szt.
Krzesło Polonia Krzesło Polonia
Krzesło Polonia
Cena: 420,00 zł
szt.
Krzesło Polonia szczebelki Krzesło Polonia szczebelki
Krzesło Polonia szczebelki
Cena: 420,00 zł
szt.
Krzesło Ikar fotelik
Krzesło Ikar fotelik
Cena: 420,00 zł
szt.
Krzesło Focus Krzesło Focus
Krzesło Focus
Cena: 415,00 zł
szt.
Krzesło Delfin Krzesło Delfin
Krzesło Delfin
Cena: 400,00 zł
szt.
Krzesło Rex Krzesło Rex
Krzesło Rex
Cena: 370,00 zł
szt.
Krzesło Rot twarde Krzesło Rot twarde
Krzesło Rot twarde
Cena: 320,00 zł
szt.
Krzesło Teresa szczebelki
Krzesło Teresa szczebelki
Cena: 320,00 zł
szt.
Ta strona korzysta z plików cookie.
Copyright 2015 Meble Potocki
Sklep internetowy Shoper.pl