Orły Meblarstwa 2020 – prestiżowe wyróżnienie dla naszej firmy!

 

Polska branża meblarska słynie z intensywnego rozwoju, wysokiej jakości oraz niezawodności. Meble, takie jak stoły drewniane, sofy wypoczynkowe czy nowoczesne meblościanki, wyprodukowane na terenie naszego kraju, są obecnie eksportowane niemalże na cały świat. Jak się można domyśleć, na polskim rynku istnieje wiele firm meblowych. Konkurencja jest więc naprawdę spora. Z tego powodu wszystkie wyróżnienia branżowe niezwykle cieszą właścicieli danych marek. My, jako zespół Meble Potocki, chcemy pochwalić się wam czymś wyjątkowym! Niedawno został rozstrzygnięty plebiscyt Orły Meblarstwa 2020! Z wielką dumą i uśmiechem na twarzy informujemy, że nasza firma została jego laureatem! Co to jednak oznacza? Czym jest wspomniany przez nas plebiscyt? O tym w dalszej części artykułu! Zapraszamy do lektury!

Orły Meblarstwa – co to takiego?

Branża meblowa w Polsce jest niezwykle szeroka i każdego roku pnie się w światowych rankingach. Na naszym rodzimym rynku organizowane są z tego powodu liczne plebiscyty, których zadaniem jest wyróżnienie najlepszych firm i zakładów produkcyjnych. Jednym z takich konkursów są wspomniane wcześniej Orły Meblarstwa. Co to jednak takiego? Jest to plebiscyt, który ma wyłonić marki wyznaczające nowe trendy i kierunki, stawiające na ciągły rozwój oraz zadowolenie klienta. Co ciekawe, aby dołączyć do konkursu, nie trzeba uiszczać opłaty, która przy większości tego typu wyróżnień jest warunkiem koniecznym i to ona najczęściej decyduje o tym, czy dana firma zostanie wyróżniona. Przy Orłach Meblarstwa kryteria są zdecydowanie bardziej przejrzyste i to klienci mają największy wpływ na wyniki. 

Orły Meblarstwa a branża meblarska 2020 – kryteria dla firm

Cała branża meblowa co roku czeka z niecierpliwością na rozstrzygnięcie plebiscytu Orły Meblarstwa. Każda firma, która zgłosi się do konkursu, liczy bowiem na to prestiżowe wyróżnienie z jednego bardzo ważnego powodu – to klienci stają się jury, które wyłania zwycięzców. Wyniki są zatem bardzo wiarygodne i mogą stać się wspaniałym punktem odniesienia do tego, jaką pozycję na rynku realnie zajmuje dana marka. Kryteria programu i oceny przedsiębiorstw są tutaj przejrzyste i ogólnodostępne. Po zgłoszeniu do plebiscytu każda firma zostaje poddana szczegółowej kontroli. Opinie klientów zbierane są z różnych platform, m.in. mediów społecznościowych. Jeśli ich średnia wynosi min. 8/10 punktów, marka może zostać zakwalifikowana do programu. Następnie specjalnie opracowany algorytm dokładnie zbiera wszelkie informacje znalezione w sieci. Na ich podstawie określana jest średnia ważona wszystkich opinii, która decyduje o tym, kto dostanie wyróżnienie. Maksymalna ocena, którą można zdobyć, to 10 punktów. 

Orły Meblarstwa w liczbach

Orły Meblarstwa to konkurs, któremu każdego roku przygląda się cała branża meblarska. Charakterystyka plebiscytu pozwala bowiem wyłonić faktycznych liderów rynku. O miarodajności rankingu z pewnością dużo świadczą liczby. Do tej pory Orły Meblarstwa poddały ocenie aż 143 831 firm z całej Polski. Aby wyłonić laureatów, zebrano już łącznie ponad 4 miliony opinii klientów oraz poddano analizie ponad 13 milionów stron internetowych. Jak widać, liczby te same mówią za siebie i pokazują, jak ogromnym wyróżnieniem dla każdej firmy jest udział w takim właśnie plebiscycie. 

Meble Potocki jako laureat – co to oznacza dla nas i dla was?

W plebiscycie Orły Meblarstwa 2020 nasza firma została laureatem. Nasza ocena wyniosła aż 9,5 w 10-punktowej skali. Wyróżnienie to nie byłoby nasze, gdyby nie wy i wasze rzetelne realne opinie, za które bardzo serdecznie dziękujemy. Co jednak taka nagroda oznacza dla nas? Przede wszystkim jest to swego rodzaju motor napędowy, dzięki któremu pragniemy, by produkowane przez nas drewniane krzesła, stoły drewniane okrągłe, komody, witryny czy meble tapicerowane były jeszcze lepsze. Cały czas będziemy dążyć do tego, by wasza satysfakcja wciąż rosła! Dla was takie wyróżnienie oznacza natomiast to, że możecie nam zaufać i być pewni, że zadowolenie z zakupów i produktów jest wręcz gwarantowane.

Dziękujemy wam serdecznie – to dzięki wam nasza firma może poszczycić się nagrodą dla laureata plebiscytu Orły Meblarstwa 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy