ORŁY MEBLARSTWA 2021 – PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE JUŻ DRUGI RAZ Z RZĘDU W NASZYCH RĘKACH!

Przychodzimy z dobrymi wieściami! Już drugi raz z rzędu nasza firma Meble Potocki została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Orły Meblarstwa! Jesteśmy z tego faktu niezmiernie dumni. Dlaczego? To jeden z nielicznych konkursów, w którym o wynikach decydują opinie klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym sukcesie i całym plebiscycie Orły Meblarstwa 2021? Czytaj dalej!

Orły Meblarstwa 2021 – jaki jest ich główny cel?

Orły Meblarstwa to plebiscyt, który organizowany jest od kilku lat. Jego głównym celem jest wyłonienie spośród wielu różnych firm meblarskich prawdziwych liderów rynku. Aby stać się laureatem, należy przede wszystkim stawiać na ciągły rozwój, wyznaczanie nowych trendów, profesjonalizm oraz najwyższą jakość obsług.

Organizatorzy chcą w ten sposób pokazać klientom, które marki można obdarzyć największym zaufaniem. Siłą napędową Orłów są konsumenci i ich opinie wystawione w Internecie. O zwycięstwie nie decyduje więc los czy jury. Głos mają wszyscy klienci, dlatego plebiscyt ten pozwala uzyskać naprawdę miarodajny wynik.

Aby wziąć udział w takim konkursie, marka musi tylko wysłać zgłoszenie. Nie ma konieczności uiszczania specjalnej opłaty, jak to bywa przy większości plebiscytach branżowych.

Laureaci wyłaniani są dzięki specjalnej technologii microdata, zbierającej opinie oraz rekomendacje z wielu miejsc w sieci. Oczywiście program ten sprawdza najpierw wiarygodność ocen, dlatego nie można w żaden sposób manipulować wynikami konkursu. Oceny przeliczane są na 10-stopniową skalę. Im wyższą ilość punktów uzyska marka, tym oczywiście zajmuje wyższe miejsce w rankingu.

Skąd pobierane są opinie klientów i jak wygląda ten proces?

W przeciwieństwie do większości konkursów branżowych, w przypadku Orłów Meblarstwa każdy ma dostęp do zasad oraz kryteriów oceniania. Jak więc wygląda cały proces poszukiwania laureatów?

W pierwszej kolejności organizatorzy wyszukują w sieci miejsca, w których klienci zostawiają opinie na temat marek. Pod uwagę brane są portale takie jak np. Google, Facebook, Grupon, Zumi czy PKT. Następnie liczona jest tzw. średnia ważona ze wszystkich zebranych ocen na temat danej marki wnętrzarskiej. Później na jej podstawie wyliczana jest ocena końcowa i gotowe!

A co w przypadku, gdy kilka firm otrzyma taką samą ocenę? Wtedy o miejscu decyduje ilość wszystkich ocen. Jak widać, w tym plebiscycie naprawdę największe znaczenie ma głos odbiorców.

Warto podkreślić, że plebiscyt ten jest podzielony na miasta oraz powiaty. Konkurują więc ze sobą firmy z jednej miejscowości lub regionu Polski.

Meble Potocki jako laureat Orłów Meblarstwa 2021 – jak wypadliśmy w tym roku?

Zapewne jesteś teraz ciekaw, jak nasza firma wypadła w tym roku w plebiscycie Orły Meblarstwa 2021. Możemy pochwalić się naprawdę dużym sukcesem. Uzyskaliśmy tym razem ocenę 9,6 w skali 10-punktowej! W porównaniu do 2020 roku jest to wzrost o 0,1. Wtedy otrzymaliśmy 9,5 punktów.

Dziękujemy więc wszystkim osobom, które przyczyniły się do naszego sukcesu. Jesteśmy z tego wyróżnienia bardzo dumni! Nie spoczniemy jednak na laurach. Jest to dla nas kolejny powód, by dążyć do jeszcze potężniejszego rozwoju. Zrobimy wszystko, aby każdy był zadowolony z naszych mebli, a także obsługi.

Statuetka laureata plebiscytu Orły Meblarstwa 2021

Tak wygląda statuetka, którą otrzymaliśmy w tym roku za bycie laureatem plebiscytu Orły Meblarstwa 2021!

Jeśli chcesz być jednym z ojców naszego – miejmy nadzieję – sukcesu w 2022 roku, po zrobieniu zakupów zostaw nam opinię na jednej z platform z ocenami sprzedawców. Będziemy wdzięczni za każdą z nich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy