KOLORYSTYKA - drewno

Jesteśmy producentem mebli, który podchodzi indywidualnie do klienta i jego potrzeb. Prezentujemy przykładowe wybarwienie, dzięki czemu będą mogli Państwo wybrać właściwy kolor. W przypadku pytań lub wątpliwości chętnie odpowiemy na pytania i posłużymy radą. W tej zakładce prezentujemy wiele ciekawych, wartych rozważenia, kolorów drewna. W zależności od indywidualnych potrzeb można zdecydować się na jaśniejsze lub ciemniejsze odcienie.

Szeroki wybór mebli do salonu czy jadalni i jednocześnie bogata paleta wybarwień gwarantuje, że znajdą Państwo coś dla siebie.

Poznaj nasze kolory drewna bukowego i dębowego

Zarówno buk, jak i dąb, to rodzaje drewna, które mają wiele naturalnych odcieni. Oprócz tego w branży meblowej stosuje się zabiegi, których celem jest uzyskanie jeszcze dodatkowych wybarwień. Również i w tej dziedzinie poszukuje się bowiem coraz ciekawszych propozycji designerskich. W naszej meblowej kolekcji stosujemy różne rozwiązania, aby klientom zaoferować jak najwięcej propozycji w tym zakresie. W aranżacjach wnętrz kolor drewna bukowego czy dębowego dopasowuje się pod barwy, jakie zostały zastosowane na ścianach, lub w innych elementach wyposażenia.

 

Dąb bielony, biały czy naturalny?

Jasny kolor nadaje wnętrzom ciepłego i przytulnego charakteru. Dlatego meble wykonane z dębu bielonego, białego lub naturalnego, wypełniając mieszkalne wnętrza, stwarzają w nich przyjazną atmosferę. Drewno to materiał ponadczasowy i zawsze jest mile widziany w wielu aranżacjach, zwłaszcza domów. Oferowane przez nas kolory dębu zostały też wybrane m.in. pod tym właśnie kątem. Biały czy bielony idealnie pasować będzie do mebli nawiązujących stylizacją do skandynawskich trendów. W takich wnętrzach stawia się przede wszystkim na estetyczny minimalizm. Z kolei naturalny odcień dębu jest na tyle uniwersalny, że wkomponuje się bez problemu praktycznie w każdą aranżację – od nowoczesnej aż po klasyczną. Która z tych opcji jest Ci bliższa?

Poznaj wszystkie nasze propozycje mebli wykonanych przy użyciu różnych odcieni dębu oraz buku i wybierz opcję najbardziej wpisującą się w Twoje upodobania.

Ta strona korzysta z plików cookie.
Copyright 2015 Meble Potocki
Sklep internetowy Shoper.pl