Szuflady – funkcjonalne miejsce do przechowywania

Kto z nas wyobraża sobie codzienne życie bez szuflad? Te małe i niepozorne schowki pozwalają posegregować przedmioty według ich przeznaczenia, rozmiaru czy każdego innego kryterium, a tym samym utrzymać porządek w domu. Mieszczą dokładnie tyle, ile potrzeba, skracając czas potrzebny na znalezienie poszukiwanej rzeczy. Takie komody z dużą liczbą schowków są nie tylko funkcjonalne, ale także jako meble z litego drewna doskonale wkomponują się w aranżację każdego wnętrza.

Komody pełne szuflad

Każda komoda powinna posiadać przynajmniej kilka szuflad, które znacząco ułatwią nam organizację domowych przedmiotów. Bardzo często wykorzystywane są do przechowywania bielizny, ułatwiając nam znalezienie konkretnej sztuki odzieży. Ciekawą propozycją jest komoda posiadająca trzy szuflady i dodatkowe schowki za uchylnymi drzwiami. Taki mebel pozwoli trzymać w jednym miejscu zarówno bieliznę, jak i pościel. Do wnętrz wykonanych w stylu klasycznym idealna będzie komoda stylizowana na antyk – wysoka, z ciekawymi uchwytami i zakrzywionymi nóżkami. Duża liczba szuflad w meblach drewnianych sprawia, że stają się nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Jako producent mebli staramy się, by nasze produkty spełniały wszystkie oczekiwania klientów.

Witryny z szufladami do salonu

Przeszklona witryna to idealny mebel to eksponowania rodzinnych pamiątek, trofeów czy zdjęć. Przedstawione poniżej modele posiadają szuflady. Wersja klasyczna wyposażona jest w dwie wysuwane skrytki. Świetnie nadadzą się do przechowywania rodzinnych albumów czy drobnych akcesoriów codziennego użytku, które zawsze powinny być pod ręką. Mogą to być przybory do szycia, akcesoria papiernicze czy ważne dokumenty. Osoby, które wolą mieć wszystko posegregowane, powinny zdecydować się na witrynę z większą ilością szuflad. Cztery szerokie skrytki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających domowników. https://meblepotocki.pl/pl/p/Witryna-Cis/76 https://meblepotocki.pl/pl/p/Witryna-Rex/66

Gdzie schować akcesoria telewizyjne?

Posiadając bogatą kolekcję filmów na DVD bądź konsolę, warto zainwestować w obszerną szafkę RTV z szufladami, w których można przechowywać swoje skarby. Mogą się tam znaleźć elementy elektroniki czy multimediów, ale także nieużywany dekoder oraz cała kolekcja gier. To również świetne miejsce na przechowywanie czasopism w tematyce filmowej czy gamingowej. A skoro mowa o grach – planszówki też z powodzeniem schowasz do komody RTV z szufladami, musisz jedynie wybrać odpowiedni rozmiar do swoich potrzeb. Trzymaj rzeczy związane ze swoim hobby w jednym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy