Wykreuj swój zestaw wypoczynkowy!

W urządzaniu wnętrz niektórzy idą na łatwiznę i kupują zestaw mebli drewnianych oraz tapicerowanych do salonu. Wybierają gotową propozycję producenta. To też kwestia wygody, ilości miejsca czy braku własnej koncepcji na zagospodarowanie tej przestrzeni. Są jednak i tacy, którzy mają swój pomysł na kącik wypoczynkowy w pokoju gościnnym i nie boją się wdrożyć go w życie. Meblowa konfiguracja może okazać się bardzo oryginalna i zmienić salon w niepowtarzalne wnętrze.

Kreatywne zestawy mebli tapicerowanych

Wielu producentów mebli tapicerowanych oferuje kolekcje zawierające np. skórzane rozkładane sofy 2 i 3-osobowe i fotel. Moda na nie pojawiła się już jakiś czas temu i stała się doskonałym sposobem na łamanie konwencji. Łącznie przedmiotów codziennego użytku – zarówno ilościowe, jak i pod względem przeznaczenia, pozwala w ciekawy sposób wypełnić przestrzeń w mieszkaniu. T Konfiguracje można zmieniać, odwracać, kreować na własne potrzeby oraz dopasowywać do przestrzeni, jaką mamy do zagospodarowania.

Indywidualna kolekcja wypoczynkowa

Kącik do relaksu można wypełnić układem 2+2+1, czyli wstawić do salonu dwie sofy ze skóry rozkładane lub nierozkładane oraz dostawić fotel skórzany lub krzesło skórzane.

W bardzo dużym salonie sprawdzi się np. zestaw 3+3+2+2, czyli dwie sofy 3-osobowe i dwie sofy 2-osobowe. Można zamienić je także na narożniki tapicerowane – jeden lub więcej. Z pewnością na takiej przestrzeni zdecydowanie łatwiej jest wyeksponować ich wyjątkową estetykę i funkcjonalność. Równocześnie stworzymy unikalny zestaw, wpisujący się w nasze potrzeby.

Mały metraż rządzi się swoimi prawami. Jednak jego też można ciekawie i praktycznie zagospodarować, wybierając np. opcję 2+1 lub 3+1. Pierwsza oznacza 2-osobową sofę i fotel, a druga podobny zestaw, tyle że z sofą przeznaczoną dla 3 osób.

Wygodne rozwiązanie dla wszystkich wnętrz

Kolekcje wypoczynkowe są bardzo wygodnym rozwiązaniem. Te zestawy załatwiają kwestie większej ilości gości i ewentualnego noclegu, jeśli spotkanie się przedłuży. Pozwalają wygodnie wypocząć wszystkim członkom rodziny, którzy zbiorą się w salonie. Komfortowe zestawy mebli tapicerowanych dostępne są w przeróżnych stylizacjach. Nie będzie więc problemu, aby znaleźć taki, który wpisze się w naszą salonową aranżację.

Ponadto te układy są na tyle uniwersalne, że można je wypróbować praktycznie w każdym innym wnętrzu. Ograniczać nas mogą tylko metraż, pieniądze i wyobraźnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane wpisy