Metody płatności

W sklepie internetowym Meble Potocki możesz wybrać jedną z wielu metod płatności:

comfino_color_whitebg.png

Comfino Raty 0%

Instrukcję jak rozłożyć zakup produktów na raty znajdziesz w zakładce Jak kupować na raty? – Raty Comfino 0%.
santander.png

eRaty Santander Consumer Bank

Instrukcję jak rozłożyć zakup produktów na raty znajdziesz w zakładce Jak kupować na raty? – eRaty Santander Consumer Bank.
Przelewy24-logo.png

Przelewy24

Zaznacz płatność Przelewy24, aby dokonać przelewu bankowego, a po przekierowaniu na kolejna stronę kliknij w zakładkę „Przelew online i tradycyjny”. Następnie wybierz swój bank sposród listy oraz wykonaj przelew zgodnie z wytycznymi Twojego banku lub wybierz przelew tradycyjny, a otrzymasz dane, którymi należy uzupełnić formularz przelewu w swoim banku.

Logo-Blik.png

Blik

Jeśli chcesz skorzystać z tej metody płatności, na stronie podsumowania zamówienia wybierz płatność Blik, a następnie wyświetl kod Blik w swojej aplikacji bankowej. Po przekierowaniu na stronę płatności wpisz wygenerowany kod i potwierdź płatność PINem w aplikacji bankowej.

Google-Pay.png

Google Pay

Jeśli chcesz skorzystać z metody płatności Google Pay, zaznacz płatność Przelewy24, a po przekierowaniu do brami płatniczej wybierz opcję Google Pay. Zaloguj się na swoje konto Google i zaakceptuj transakcję przyciskiem „Zapłać”. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.

Apple-Pay.png

Apple Pay

ApplePay pozwala użytkownikom dokonywać płatności za pomocą urządzeń iPhone, Apple Watch, iPad oraz Mac jednym kliknięciem. Wystarczy, że zaznaczysz płatność przez Przelewy24, a po przekierowaniu do bramki płatniczej wybierzesz opcję Apple Pay. Gotowe!