Kredensy drewniane

Kredens drewniany — niezbędny element domowej atmosfery

Spośród wielu mebli do przechowywania dostępnych w naszym salonie to właśnie drewniane kredensy szczególnie kojarzą nam się z domem rodzinnym. Pamiętamy je z wizyt u naszych dziadków, lecz często nie zdajemy sobie sprawy, że współcześnie mamy do dyspozycji wiele aranżacyjnych innowacji. W sklepie Meble Potocki znajdziesz kredensy wyróżniające się nowoczesnym designem, które świetnie sprawdzą się w Twojej aranżacji. Przekonaj się, że warto uwzględnić je w swoim wnętrzu!

Kredens drewniany — eleganckie dopełnienie wnętrza

Drewniane kredensy to meble charakteryzujące się długą i ciekawą historią. Używano ich już setki lat temu, przede wszystkim w dworach i pałacach. Przyjmowały wówczas formę skrzyni, w której przechowywano głównie zastawę stołową lub gotowe potrawy. Z czasem drewniane kredensy pojawiły się także w zwykłych domostwach, dlatego wielu z nas pamięta je z domów rodzinnych. Współcześnie producenci mebli nadali jednak tym przedmiotom zupełnie nowy charakter.

Kredensy do salonu powinny charakteryzować się eleganckim wyglądem i funkcjonalnością. To właśnie te cechy sprawiają, że nasi klienci tak chętnie wybierają je do swoich pomieszczeń. Dawne zdobnictwo przywodzące na myśl przepych i przesadę zastąpiły proste, eleganckie meble. Drewniane kredensy nie są już niewielkimi, niewygodnymi skrzyniami. W naszym sklepie znajdziesz modele tak duże, że mogą one służyć jako jedyne miejsce do przechowywania w całym pomieszczeniu. Dzięki temu stanowią idealne dopełnienie wnętrza, a Ty nie musisz martwić się o przytłoczenie przestrzeni zbyt dużą liczbą mebli.

Do jakich pomieszczeń pasuje kredens drewniany?

Stylowy kredens drewniany sprawdzi się nie tylko w kuchni i jadalni, ale także w salonie. To zasługa jego nowoczesnego designu oraz przemyślanej produkcji, dzięki której w naszym sklepie możesz kupić całą kolekcję mebli. Kredens Malaren, będący częścią jednej z nich, doskonale komponuje się z pozostałymi elementami, dzięki czemu nie musisz martwić się o spójny charakter Twojego wnętrza. Front i szuflady z dębowego drewna oraz korpus z dębowej płyty gwarantują trwałość mebla. Co więcej, nasze produkty są sklejane i dostarczane do domów klientów w całości, co znacznie zwiększa ich stabilność. Kolejnym atutem zakupów dokonywanych w salonie Meble Potocki jest możliwość personalizacji wielu modeli nowoczesnych drewnianych kredensów. To Ty decydujesz o odcieniu drewna i dodatkowym oświetleniu.

W kredensie możesz tradycyjnie przechowywać zastawę stołową, jednak wiele zależy od tego, gdzie umieścisz swój mebel. W kuchni lub jadalni świetnie sprawdzi się on jako miejsce do przechowywania przetworów i innych produktów spożywczych. Do drewnianych kredensów w salonie możemy natomiast schować pościel, obrusy, ceramikę, pamiątki czy książki.

Nowoczesny kredens drewniany w Twoim domu

Za innowacyjnym designem współczesnych drewnianych kredensów kryje się nie tylko ich wygląd, ale także zastosowane przez producentów udogodnienia. Najważniejszym z nich jest system cichego domyku. Ponadto w naszym sklepie znajdziesz meble w różnych rozmiarach, z uchwytami i bez nich, dzięki czemu dostosujesz zakupy do swoich potrzeb i gustu. Być może idealnym wyborem będzie wyjątkowo obszerny i pojemny kredens Jurand III z licznymi szufladami, szafkami i oszkloną, oświetloną półką. Ten model prezentuje się idealnie w każdym dużym salonie!

Poznaj naszą ofertę mebli wykonywanych z wyjątkową starannością i dbałością o detale. Zaufaj rodzinnej pracowni z tradycją i zdecyduj się na zakup drewnianego kredensu w salonie Meble Potocki.