Tkaniny przyjazne zwierzętom

Drodzy Klienci,
Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 20.

Zoya

Niecieniująca się tkanina, dostępna w bogatej, stonowanej gamie kolorów, idealnie dopasowująca się do każdego wystroju. Dzięki technologii Magic Home łatwo usuwa się z niej rozlane płyny. Dodatkowo tkanina Zoya ma podwyższoną odporność na zadrapania, więc nie musisz się martwić o uszkodzenia.

Zdjęcie poglądowe tkaniny ZOYA 01

Vera

Ta tkanina tapicerska przypomina miękki bawełniany welwet, dostępna jest w bogatej gamie pastelowych kolorów, a zastosowany podkład podkreśla komfort i miękkość materiału. To idealny wybór dla właścicieli zwierząt, ponieważ jest wyjątkowo odporna na zaciąganie i łatwa w czyszczeniu.

Zdjęcie poglądowe tkaniny VERA 13

Carabu

Carabu wyróżnia się bardzo przyjemną w dotyku fakturą, która przypomina surową skórę lub nubuk. Podobnie jak w przypadku skóry, wierzchnią warstwę Carabu tworzy wiele małych wybrzuszeń, oddzielonych mikrorowkami. Co istotne zastosowano w niej innowacyjny system ułatwiający czyszczenie – Aqua Clean.

Zdjęcie poglądowe tkaniny CARABU 60

Nordic

Nordic to tkanina o strukturze naturalnej wełny / filcu. Idealnie pasuje do mieszkań urządzonych w stylu skandynawskim. Nordic jest niezwykle przyjemny w dotyku, a swoim wełnianym wyglądem ociepli każde pomieszczenie. Materiał jest plamoodporny i posiada system umożliwiający bardzo łatwe czyszczenie (Aqua Clean).