PROMOCJE
Zestaw JURAND -60%
Zestaw JURAND -60%
16 170,00 zł 6 468,00 zł
zestaw
Komoda Rot 3/4
Komoda Rot 3/4
4 030,00 zł 2 000,00 zł
szt.
Krzesło Victoria - 4szt.
Krzesło Victoria - 4szt.
2 180,00 zł 1 650,00 zł
zestaw
Narożnik Gomez "od ręki"
Narożnik Gomez "od ręki"
4 050,00 zł 3 500,00 zł
szt.

Krzesła drewniane do jadalni

Jadalnia jest bez wątpienia jednym z ważniejszych miejsc w każdym domu, w którym spędzamy dość wiele czasu. Jest to pomieszczenie, w którym celebrujemy posiłki razem z całą rodziną, dlatego tym bardziej wnętrze to powinno zostać przemyślanie zaaranżowane.

W jadalni zdecydowanie najważniejszy jest stół oraz dopasowane do niego krzesła. Meble te powinny uwzględniać nie tylko styl, w jakim zostało urządzone całe pomieszczenie, ale także nasze indywidualne oczekiwania oraz potrzeby. Do wyboru mamy okrągłe, kwadratowe oraz prostokątne stoły, a także bogatą gamę krzeseł w najróżniejszych wzorach oraz kolorach.

Oferowane w naszym sklepie krzesła drewniane do jadalni to produkty wykonane ze starannie wyselekcjonowanych gatunków drewna, wyróżniające się eleganckim wyglądem, trwałymi konstrukcjami oraz funkcjonalnością. Wykorzystane w procesie produkcji wysokiej jakości materiały sprawiają, że wszystkie krzesła są odporne na uszkodzenia mechaniczne i gwarantują wieloletnie użytkowanie.

Największym zainteresowaniem od lat nieustannie cieszą się tapicerowane drewniane krzesła do jadalni, które są nie tylko niezwykle użyteczne, ale także wygodne. Wprawdzie ich wadą jest dość duża podatność na różnego rodzaju zanieczyszczenia, jednak trzeba mieć na uwadze, że to właśnie krzesła tapicerowane pasują do zdecydowanej większości drewnianych stołów i są chętnie wybierane zarówno do aranżacji klasycznych, jak również nowoczesnych pomieszczeń.

Twarde krzesła do jadalni są nieco mniej komfortowe, jednak kładąc na nich miękkie poduszki, można ten problem skutecznie zniwelować. Tego typu meble są z kolei trwałe i wytrzymałe, a także mniej odporne na zabrudzenia niż klasyczne krzesła tapicerowane, dlatego nie trzeba ich tak często czyścić.

Znajdujące się w naszym asortymencie drewniane krzesła do jadalni dają wręcz nieograniczone możliwości aranżacji, doskonale wkomponowując się w stylistykę zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych wnętrz. Meble te świetnie sprawdzą swoją funkcję zarówno w domowych jadalniach, jak i w przestronnych salonach.

Krzesło Delfin Krzesło Delfin
Krzesło Delfin
Cena: 496,00 zł
szt.
Krzesło Polonia Krzesło Polonia
Krzesło Polonia
Cena: 520,00 zł
szt.
Krzesło Victoria Krzesło Victoria
Krzesło Victoria
Cena: 545,00 zł
szt.
Krzesło Victoria twarde Krzesło Victoria twarde
Krzesło Victoria twarde
Cena: 545,00 zł
szt.
Krzesło Focus Krzesło Focus
Krzesło Focus
Cena: 469,00 zł
szt.
Krzesło Polonia szczebelki Krzesło Polonia szczebelki
Krzesło Polonia szczebelki
Cena: 520,00 zł
szt.
Krzesło Rot II Krzesło Rot II
Krzesło Rot II
Cena: 400,00 zł
szt.
Krzesło Jurand Krzesło Jurand
Krzesło Jurand
Cena: 590,00 zł
szt.
Krzesło Lord Krzesło Lord
Krzesło Lord
Cena: 840,00 zł
szt.
Krzesło Lord cristal Krzesło Lord cristal
Krzesło Lord cristal
Cena: 850,00 zł
szt.
Krzesło Idea Krzesło Idea
Krzesło Idea
Cena: 470,00 zł
szt.
Krzesło Seniorita Krzesło Seniorita
Krzesło Seniorita
Cena: 250,00 zł
szt.
Ta strona korzysta z plików cookie.
Copyright 2015 Meble Potocki
Sklep internetowy Shoper.pl